Degustujte, priatelia...

Pálenka Marsen je vhodná ako pohostenie pre priateľov, blízku rodinu i významnú obchodnú návštevu. Ako aperitív či digestív, na zahriatie či len ako dúšok inšpirácie. V primeranom množstve pôsobí blahodarne.
Najlepšie chutí chladená, jej ideálna teplota je 16 – 18 stupňov. Ak by sme ju podchladili pod túto teplotu, ochudobnili by sme ju o jej krásne vône a čistú chuť, ktoré by tak ostali uzavreté v nápoji. Ak by sme ju naopak podávali pri vyššej teplote, mohli by sa senzorické látky príliš rýchlo uvoľniť – odpariť. Ak chcete mať z nápoja naozaj ten pravý pôžitok, mali by ste použiť primeraný pohár. Vhodný je tulipánový, ktorý má širší a okrúhly spodok a a smerom hore sa zužuje.

Vôňa pálenice

Prežite jedinečnú atmosféru degustácie špičkovej kvality priamo u nás – vo voňavej pálenici. Odborný výklad, exkurzia a riadená ochutnávka. Gurmánom sa iste už zbiehajú slinky na jazyku… Pozvite teda svoju rodinu, priateľov alebo obchodných partnerov a príďte ochutnať, pozrieť, pochopiť alebo hoci aj pohladiť krásnu medenú mašinku. Ak vás cestovanie k nám obťažuje, dohodneme ochutnávku u vás.
Informujte sa o možnostiach degustácie na info@fruitdistillery.sk alebo na tel. č. 035/77 98 521.

Odporúčame kultivovanú, zodpovednú konzumáciu našich produktov.